Nowe inwestycje

Zadzwoń lub napisz e-mail. Na pewno odpowiemy.

kontakt@sbm.pl

Malowanie kopert dla inwalidów 24 Czerwiec 2020


Oznaczenie miejsca parkingowego z przeznaczeniem dla osób niepełnosprawnych to nie tylko informacja dla wszystkich kierowców ze szczególnym uwzględnieniem ułatwienia poruszania się tych, dla których ów miejsce jest stworzone, ale również przestrzeganie rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Rozwoju. Bowiem od 2015 roku obowiązkiem jest malowanie powierzchni wspomnianych miejsc na kolor niebieski. Zatem samo prawo egzekwuje i określa jak dokładnie malowanie kopert dla inwalidów powinno wyglądać zgodnie z przepisami.


Osiedle przyjazne inwalidom


Budując nasze osiedla dbamy o całokształt wygody i funkcjonalności codziennego życia przyszłego mieszkańca w samym mieszkaniu oraz poruszaniu się w obrębie wspólnym. Zawsze dbamy o to, aby nikt nie czuł się odseparowany czy pominięty w swoich potrzebach. Nie jest tajemnicą, że osoby niepełnosprawne wymagają wyjątkowej atencji i pomocy. Tworząc nasze nieruchomości bierzemy pod uwagę ograniczenia w poruszaniu się takiej osoby tak, aby jak najbardziej ułatwić jej codzienne życie i, jeśli to możliwe, samodzielność. Mamy tutaj na myśli poręcze, podjazdy dla wózków, ale również specjalnie wyznaczone miejsca parkingowe. Ponieważ poza oczywistym obowiązkiem prawnym, zwyczajnie, po ludzku pragniemy pomóc tym, którzy tej pomocy zdecydowanie potrzebują.


Malowanie kopert - przepisy


Obowiązujące przepisy mówią, że w każdym miejscu przeznaczonym na postój pojazdów powinna znaleźć się odpowiednia ilość stanowisk postojowych dla osób niepełnosprawnych. Aktualna ustawa o drogach publicznych wyraźnie precyzuje minimalną ilość kopert dla osób niepełnosprawnych zarówno w strefie ruchu, jak i w strefie zamieszkania. Nie inaczej jest na osiedlach SBM. Co więcej, każde takie stanowisko musi mieć odpowiednie wymiary oraz znak. To kompozycja białych linii oraz symbolu osoby niepełnosprawnej, a dokładniej znak P-24 wpisany w znak P-18 lub znak P-20. Całość powinna być nałożona na prostokątnym polu w precyzyjnie określonym odcieniu koloru niebieskiego. Profesjonalne malowanie kopert dla inwalidów


Przepisy przepisami, jednak żeby oznakowania poziome miejsc postojowych dla inwalidów spełniały swoją rolę, powinny być bardzo dobrze widoczne. Tyczy się to zarówno kierowców niepełnosprawnych, jak i wszystkich pełnoprawnych uczestników ruchu. Aby to było możliwe, niezbędne będzie zaangażowanie fachowców, którzy na bazie wieloletniego doświadczenia, profesjonalnego sprzętu i profesjonalizmu, dobiorą najlepszą możliwą metodę i wykonają zadanie w najlepszy możliwy sposób. Bowiem malowanie kopert dla osób niepełnosprawnych wymaga najlepszych materiałów i technologii. Tylko w taki sposób możliwy jest właściwy efekt cechujący się nienaganną widocznością umożliwiającą osobom niepełnosprawnym bezpieczne i sprawne poruszanie się po drogach. Z wyborem firmy, która mogłaby być odpowiedzialna za tak ważną rolę na szczęście nie mieliśmy kłopotu. Znakowanie Poziome zajęło się tym szybko, ale porządnie i zgodnie z odgórnie nałożonymi przepisami określającymi wszelkie kryteria, jakie musiały być spełnione.Sprawdzona firma = fachowe wykonanie


Malowanie kopert dla niepełnosprawnych to rola, z którą Znakowanie Poziome ma dość często do czynienia i zawsze staje na poziomie zadania. To, co udowadnia ich profesjonalizm i bezsprzecznie argumentuje nasz wybór wejścia z ów firmą we współpracę, to niezbędne kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie poparte potężnym zapleczem technicznym. To właśnie dzięki temu malowanie kopert (i nie tylko) wykonane jest absolutnie wzorowo tym samym spełniając oczekiwania i zaspokajając potrzeby naszych klientów.