Nowe inwestycje

Zadzwoń lub napisz e-mail. Na pewno odpowiemy.

kontakt@sbm.pl

Dlaczego warto kupić nowe mieszkanie od dewelopera? 15 Styczeń 2019


Nowe mieszkanie z rynku pierwotnego czy używane lokum z rynku wtórnego? Wiele osób, które chcą nabyć własne m2, staje przed tego typu dylematem. Co wybrać?


Istnieje co najmniej 4 powody, dla których warto zdecydować się na nowe mieszkanie od dewelopera.1. Jesteś pierwszy!

Jednym z największych atutów nowych realizacji deweloperskich jest to, że można je urządzić od A do Z według własnego pomysłu i projektu. Już na etapie budowy możesz zaplanować optymalny dla Ciebie układ pomieszczeń, a także podjąć decyzję o wyborze materiałów wykończeniowych. Ty decydujesz również o aranżacji wnętrz, meblach i dodatkach. W ten sposób mieszkanie idealne – skrojone na miarę Twoich potrzeb.


2. Mieszkasz na osiedlu z super udogodnieniami

Budowane przez deweloperów nowe osiedla posiadają znakomitą infrastrukturę. Każda realizacja wyróżnia się dopracowanymi pod każdym względem udogodnieniami: doskonałą aranżacją zieleni, dobrze wyposażonymi parkami zabaw dla dzieci, parkingami podziemnymi, itp. Warto również dodać, że na terenie nowych osiedli znajdują liczne punkty z przeznaczeniem handlowo-usługowym, a deweloper zabiega o to, by w bliskim sąsiedztwie nowych mieszkań znajdowały się żłobki, szkoły czy placówki medyczne. Dzięki temu wszystko, co potrzebne Ci do wygodnego i komfortowego życia masz na wyciągnięcie ręki.


3. Zapominasz o ukrytych kosztach i prawnych zawirowaniach

Zakup mieszkania z rynku wtórnego wiąże się z wieloma utrudnieniami. Decydując się na nie, musisz zweryfikować akt notarialny aktualnego właściciela, a także sprawdzić odpisy w księdze wieczystej. Dodatkowo musisz również zapłacić podatek od czynności cywilno-prawnych oraz ponieść koszty pośrednictwa. Przy zakupie nowego mieszkania zapominasz o dodatkowych obciążeniach. Co więcej nie musisz się również obawiać o to, że koszty ewentualnego remontu zrujnują doszczętnie Twój budżet.


4. Inwestujesz

Jeśli chcesz kupić mieszkanie pod wynajem, zarobisz zdecydowanie więcej, jeśli wybierzesz nową realizację na nowoczesnym osiedlu. Taki lokal wynajmiesz bowiem za wyższy czynsz, osiągając w ten sposób większe zyski. Nowe mieszkanie to również świetna lokata kapitału. Za kilka lat może być warte kilkadziesiąt tysięcy złotych więcej niż w chwili obecnej. Nic, tylko inwestować!